Top sellers

Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Kassasse

Uudiskiri

VG56729 Spēle Taurenis

8,47 € tax incl.

Lisa ostukorvi

VG56729

Kättesaavutamine in-stock

Müügil!

Erksa värvilised liblikad armastavad hästi lõhnavaid lilli kevadisel heinemaal. Neid võib näha igal pool värvilistel kroonlehtedel istumas.

Liblikate veski on strateegia mäng kahele mängijale.

Mängu siht:

Mängu sihiks on saada kolm värvilist lugejat ühte rirra kevadisele heinamaale.Keskmine lugeja kolmest peab alati olema asetatud joonel lõikepunktiga.Lugejad peavad kõik asetsema piki kaart või piki joont mis jookseb mängu laua keskelt kuni servani. Lugejad asetatud ümber nurga serva mitte reast!

Ettevalmistus:

Igale mängia saab kas üheksa roosat või üheksa sinist liblika lugejat.

Reeglid:

Sa asetad sinise liblika lugeja ühte kätte ja roosa teise kätte, siis sa segad lugejad enda selja taga ära ja lased mängijal valida kas vasakust või paremast käest. Kes iganes valib sinise lugeja võib mängu alustada.

Asetamise etapis sina ja teine mängija järjekorras ja asetate liblika lugeja ükskõik millisele tühjale kroonlehele laual kuni olete kasutanud kõik enda lugejad.

Järgnevas liikumise etapis lugejad on liigutatud: igas ringis sa võid liigutada enda lugejat lähedal asuvale tühjale kroonlehele.

Kui sa käsitled asetada kolm lugejat ritta, oled sa ehitanud veski. Siis sa võid eemaldada mängu laualt üks kõik millise oma vastase lugejast.Ometi, see lugeja ei pea olema osa veskist mille su vastane juba on ehitanud.Lõpu  etapp algab kui ühel teist on ainult kolm lugejat alles.See mängija võib siis hüpata tema lugejatega: igas ringis, sina hõppad oma liblika lugejaga tühjale kroonlehele mängulaual. Nii kiiresti kui sa oled järgmise lugeja eemaldanud või sa ei saa enam kauem teha lubatud käike, oled sa kaotanud mängu.

Eriti mängu alustamise etapis on see sageli mitte nii tähtis moodustada veskid viivitamatult.Et saavutada edu mängus on parem veenduda selles et sinu lugejad on asetatud asukohtades mis annavad sulle maksimaalselt liikumise vabadust. Vallutades veskit laua lõikepunktis on palju tähtsam kui vallutada punkti mis ei oma ühendust mängu laua keskkohaga.

Kui vallutad, lugelaje on tavaliselt rohkem soovitatav avada uut veskit enda jaoks ja lõpetada vastase veski moodustamine.

Eriti ihaldatav positsioon on nünda nimetatud „jooksev veski“ või „topelt veski“. Illustratsioonil on näidatud roosa mängija saan moodustada veski igas ringis.See tähedab et ta saab kiiresti  laastada vastase lugeja ilme et vastane suudaks teha selle vastu midagi.

Mängu variandid:

Esimesed kaks mängu etappi ei ole lahutatud teineteisest. Mängijad on vabaduses kas eemaldada või asetada lugeja.

Me loodame et teil saab olema lõbus mängides Liblika veskit!!

  • Size 22.2 x 22 x 3.2 cm
  • Weight 340 g

30 toodet samas kategoorias