Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VH8168 Verams koks

21,21 € ar PVN

Pievienot grozam

24,95 € ar PVN

(cena samazināta par 15 %)

VH8168

Pieejams: Ir Noliktavā

Atlaide!

Attīsta pirkstu muskulatūru, veicina acs- rokas koordināciju. Attīsta domāšanu. Iemācās dalīt priekšmetus grupās (mārītes, ābolīši, lapiņas atsevišķi), vai vērt priekšmetus noteiktā secībā veidojot ritmu joslu.

Var savērt tikai uz aukliņas, vai iekārt aukliņu kokā.Veramo koku var izmantot vairākos veidos: Noliekot uz galda, guļus stāvoklī, var salikt lapiņas, ziedus, augļus, kukainīšus izrotājot koku.

Priekšmetus var izkārtot pa krāsām, formām. Izkārtojot priekšmetus uz koka, bērnam var mācīt tādas lietas kā – augšā, lejā, labā puse, kreisā puse, priekšā, aizmugurē. Tā kā koks sastāv no divām daļām, tad ir iespēja strādāt gan mammai, gan bērnam.

Koku saliek no abām daļām kopā, lai var novietot uz galda stāvus. Izmantojot auklu ver klāt priekšmetus. Arī šajā gadījumā ir variācijas iespējas – vērt pa krāsām, formām vai arī variēt. Priekšmetus, kas paredzēti vēršanai, var izmantot spēlējoties veikalos, kā arī mācīt bērnam skaitīt un elementārās matemātiskās darbības.

Strādājot ar veramo koku tiek attīstīta smalkā motorika, veicināta rokas – acs koordinācija, koncentrēšanās spējas. Bērnam, darbojoties un stāstot par visām darbībām, ko veic, paplašinās vārdu krājums un tiek veicināta valodas attīstība.

  • Izmēri 23x17cm
  • Materiāls koks

18 citi produkti tajā pašā kategorijā: