Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

CW90474 Mikado

4,97 € ar PVN

Pievienot grozam

CW90474

Pieejams: Ir Noliktavā

Prasmju un koncentrēšanas spēle diviem vai vairāk spēlētājiem

41 gb. MIKADO kociņš

Spēles mērķis ir no kaudzes savākt pēc iespējas vairāk kociņu, neizkustinot pārējos.

Sagatavošanās: Spēlētājs vertikāli tur rokās kociņus, tad ātri atverot plaukstu, viņš nomet tos uz cietas un līdzenas virsmas (piemēram, galda, grīdas u.c.) Sk.zīm.nr 1. Ja kociņš nokrīt tā, kad tā pārvietošana ir pārāk grūta vai viegla, tās var no jauna savākt un mest vēlreiz. Taču spēlētājiem iepriekš ir jāvienojas par to, cik reizes viens spēlētājs drīkstēs mest.

Noteikumi: Spēlētājs cenšas paņemt vienu kociņu, neizkustinot pārējos, ja, tas izdodas, drīkst ņemt nākošo. Ja kociņi sakustās, spēlētājs to paņem un dod iespēju nākošajam spēlētājam izmēģināt savu veiksmi. Kociņus var izņemt no kaudzes, izmantojot pirkstus ( zīm.2, 3) Spiež uz leju kociņa vienu galu, vai izmantojot MIKADO kociņu (ar spirāli) un MANDARĪNA kociņu (ar dzelteno riņķīti vidū), kurus vispirms mēģina izvilināt no kaudzītes (skatīt attēlu Nr.4). Spēlētāji var piecelties kājās, taču viņi nedrīkst tuvoties kaudzītei no citas puses, vien no savējās.

Kad kaudzītē vairs nav palicis neviens kociņš, katrs spēlētājs saskaita savus punktus. Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu ir uzvarētājs (lai saprastu, kā skaitīt punktus, skatīt attēlu Nr.5)Jauku spēlēšanu un mierīgas rokas!

zaļš, 1X20 = 20 punkti, MIKADO zils, sarkans, zils, 5X10 = 50 punkti, MANDARĪNS sarkans, zils, sarkans, zils, sarkans, 5X5= 25 punkti zils, dzeltens, sarkans, 15X3 = 45 punkti zils, sarkans, 15X2 = 30 punkti.

  • Izmēri 30x6cm
  • Materiāls koks

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: