Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VB30210 Spēle "Tasti"

25,60 € ar PVN

Pievienot grozam

42,67 € ar PVN

(cena samazināta par 40 %)

VB30210

Pieejams: Ir Noliktavā

Izpārdošana!

Komplektā ietilpst: 1 krāsains spēles laukums (37,5x37,5x0,9cm) ar 24 izgrieztiem attēliem, kas sastopami ikdienas dzīvē: (6sadzīves priekšmeti, 6 augļi, 6 instrumenti, 6 ģeometriskas formas), 4 krāsaini kārtas skaitītāji, 1 sešstūrains metamais kauliņš ar krāsām un punktiem. 1 kokvilnas maisiņš un 1 spēles noteikumi.

Spēlētāju skaits: 1-4

Vecums: 4+

Spēles mērķis: Spēles kombinācijas prasa koncentrēšanās, novērošanas, atmiņas un taustes prasmes. Spēles laikā tiek trenēta runa, pēc principa „atpazīt un nosaukt”, un ikdienas priekšmetu pielietojuma izskaidrošana.

Spēles pamatinformācija: Spēles sīkās detaļām ir paredzēts kokvilnas maisiņš.Blakus visām iztrūkstošajām formām ir melna kontūras, kas atvieglo formu atpazīšanu kokvilnas maisiņā.

Sešstūra metamais kauliņš: Šai spēlei ir neparasts metamais kauliņš: (1-3x2)/6 krāsās, ko lieto sekojoši: Spēlētājs novieto metamo kauliņu ar attēlu uz leju un pagriež to vairākas reizes. Tad viņš to paceļ uz vienu no pusēm. Uzmestā kauliņa krāsas vai punkti tiek saskaitīti. Šī neparastā kauliņa vietā ir iespējams lietot citu, visiem zināmu, metamo kauliņu.

Sajūtu spēle: Spēlētāju skaits: 2-4.Kārtas skaitītājs un metamais kauliņš šajā spēles variantā nav nepieciešami. Visas spēles formas ir kokvilnas maisiņā. Katra spēlētāja priekšā ir 6 tukšas formas uz spēles laukuma, starp starta un finiša zīmēm. Šīs tukšās formas ir jāaizpilda ar tām atbilstošām formā, kas atrodas maisiņā. Maisiņā ielūkoties ir aizliegts. Spēli sāk jaunākais spēlētājs un mēģina atrast vienu no 6 formām, kas atrodas viņam priekšā. Ja viņam izdodas atrast kādu atbilstošu formu, viņš to ievieto tai paredzētā vietā un turpina meklēt nākošo formu. Ja spēlētājam neizdodas atrast atbilstošu formu, ko ievietot savā laukuma pusē, viņš izņemto formu ievieto atpakaļ maisiņā un ir nākošā spēlētāja kārta turpināt spēli. Spēlētājs, kurš pirmais atrod visas sešas formas, ir spēles uzvarētājs.

Spēlēšana un sajušana, noteikumi A: Šajā spēles variantā visas spēles figūras tiek novietotas uz galda, nevis atrodas maisiņā, ar attēliem uz augšu. Spēle tiek spēlētā pēc tādiem pašiem noteikumiem kā noteikumu B variantā.

Spēlēšana un sajušana, noteikumi B: Katrs spēlētājs saņem 1 kārtas skaitītāju, kas tiek novietots uz atbilstošas krāsas starta laukuma. Metamais kauliņš atrodas uz spēles galda, visas spēles figūras atrodas kokvilnas maisiņā. Kārtas skaitītāji tiek pārvietoti atbilstoši punktiem (lēna spēle) uz metamā kauliņa vai krāsām (ātra spēle) uz metamā kauliņa. Jaunākais spēlētājs uzsāk spēli. Spēlētājs vēro spēles lauciņu, ko metamais kauliņš ir norādījis, skatās uz melno attēlu, ar vienu roku tausta trūkstošo attēlu, ar otru roku mēģina atrast tieši to figūru kokvilnas maisiņa, izmantojot tikai tausti. Ja spēlētājs ir atradis pareizo trūkstošo figūru, viņš to novieto atbilstošā vietā un kārtas skaitītāju novieto uz aizpildītā attēla. Ja spēlētājs neatrod pareizo spēles formu, viņa kārtas skaitītājs paliek starta vietā un spēli turpina nākamais spēlētājs. Ja metamais kauliņš parāda starta vai finiša pozīcijas attēlu, vai to attēlu, kuru ir aizpildījis jau kāds cits spēlētājs, tad tiek pārvietots tikai kārtas skaitītājs uz norādīto vietu. Ja metamais kauliņš norāda uz to laukumu, kur jau atrodas kāda spēlētāja kārtas skaitītājs, tad arī konkrētā vietā tiek novietots otra spēlētāja kārtas skaitītājs un nekas cits netiek darīts.Uzvarētājs ir spēlētājs, kurš pirmais ir veicis apli un aizpildījis savas figūras. Spēles gaitā spēle kļūst vieglāka, jo spēlētāji jau ir aizpildījuši vairākus laukumus, līdz ar to kokvilnas maisiņā formu skaits ar katru reizi samazinās.

Spēles variants: Spēlētāji var izvēlēties, izmantot krāsu vai punktu metamo kauliņu, atbilstoši spēles gaitai vai nākamajam gājienam.

  • Izmēri 37 x 37 x 10 cm
  • Materiāls koks

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: