Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VH1300 Spēle "Satraukums cirkā"

23,73 € ar PVN

Pievienot grozam

VH1300

Pieejams: Ir Noliktavā

Ļoti aizraujoša, sarunu veicinoša spēle 2 līdz 4 spēlētājiem no 7 gadu vecuma.

Spēles materiālsSpēles laukums 4 skaitļu līstes 20 metamie kauliņi (5 dažādās krāsās) 20 kauliņi (4 dažādās krāsās)4 spēļu figūras (cirka direktori).

Dažādi metamie kauliņi: Speciālais metamais kauliņš (oranžs) Punktu metamais kauliņš (melns) Punktu metamais kauliņš (balts) 37 kustīgās kārtis 14 likteņa kārtis 4 vērtēšanas kārtis.

Varbūt esi jau kādreiz sapņojis kļūt par cirka direktoru? Bet kādēļ gan ne? Ja tu veiksmīgi pabeigsi šo cirka spēli, tad uzskati, ka tev šis amats jau ir rokā!!! Spēles mērķisIedomājies, ka tu esi kāda neliela cirka direktors. Tad, lai kļūtu par ļoti apmeklēta un ļoti slavena cirka direktoru, tev vajadzētu doties lielās viesizrādēs. Līdz ar to tev radīsies arī iespēja krāt punktus dažādās viesošanās vietās no savu aktieru (žonglieru, klaunu, burvju, akrobātu un zvēru dresētāju) priekšnesumiem.Pie tam, tev vajadzēs arī pašam savu cirka orķestri (trompetistu, saksofonistu, ģitāristu, pianistu un bundzinieku) izspēlēt. Un, ja tu šos abus uzdevumus jau esi veicis, tad tev atliek tikai sasniegt mērķi – iegūt cirka kroni!

Spēles ideja: Neatkarīgi no tā, cik ātri virzās tava cirka mākslinieki ar saviem traktoriem un cirka vagoniem, cirks nonāk un pabrauc garām dažādām uzstāšanās vietām: tirgus laukumiem, parkiem, skatuvēm un cirka teltīm. Tur viņus sagaida dažādi ārējie apstākļi, kuri stipri ietekmēs cirka mākslinieku uzstāšanos un sagādās tiem lielas grūtības. Kā, piemēram, zvēru dresētājs drīkst uzstāties tikai lielā teltī ar saviem bīstamajiem savvaļas dzīvniekiem, jo tikai tā viņi spēj veiksmīgi nodrošināt skatītāju drošību, vai arī – žonglieris drīkst savu ļoti sarežģīto priekšnesumu ar piecām degošām lāpām rādīt visās vietās, izņemot skatuvi. Uz skatuves šis triks nevar tikt veikts bez ugunsdzēsēju policijas atļaujas. Līdzīgi ir arī ar citu cirka mākslinieku uzstāšanos, kur būs jāizšķiras starp ļoti sarežģītiem un vienkāršākiem priekšnesumiem.

Ar Punktu metamo kauliņu palīdzību, kam ir atšķirīgs punktu skaits un ar vērtēšanas tabulas palīdzību, tiek novērtēta ar punktiem katra cirka mākslinieka uzstāšanās.

Sagatavošanās spēlei: Katrs spēlētājs saņem skaitļu līsti, vērtējuma tabulu, kā arī piecus dažādu krāsu metamos kauliņus, kas apzīmē cirka māksliniekus. Kā arī spēļu figūru - cirka direktoru un atbilstoši cirka direktora krāsai, katrs saņem attiecīgās krāsas Backgammon - kauliņus. Tie simbolizē mūziķus (orķestris). Tad novieto cirka māksliniekus (metamos kauliņus) atbilstoši katru savai krāsai uz viņu skaitļu līstes. Cirka direktori tiek tāpat novietoti pēc viņu krāsām uz spēles laukuma pašā viesizrādē karavānas priekšgalā. Likteņa kārtis, tāpat kā kustību kārtis, pamatīgi samaisa un novieto turpat blakus spēļu laukumam. Visbeidzot katram spēlētajam tiek izdalītas pa vienai trīs kustību kārtis, kas tiek atvērtas tā lai visi redzētu.

Spēles noteikumi: Viens aiz otra spēlētāji izmet abus punktu metamos kauliņus. Kuram ir vislielākais kopējais punktu skaits, sāk spēli, ar to kustības kārti, kas atbilst jau uzmestajiem punktiem. Atbilstoši šim punktu skaitam, viņš virzās ar savu cirka direktoru uz uzstāšanās vietu. Pie tam – spēlētājs, nododot savu Joker kauliņu, drīkst pats izvēlēties vienu skaitli no 1 līdz seši. Spēles laukums sastāv no uzstāšanās vietām un tā saucamajiem Likteņa laukumiem, kas nodrošina viesizrādes virzīšanos.Uzstāšanās vietu Simboli:……=tirgus laukums ….=skatuve….=parks …=cirka telts.

Pirmais spēlētājs, kurš nonāk uzstāšanās laukumā, drīkst ar savu vienu no cirka māksliniekiem uzstāties. Lai uzzinātu, kurš no māksliniekiem tagad uzstāsies un cik punktu vērts ir viņa priekšnesums, spēlētājs izmet visus trīs metamos kauliņus vienlaicīgi. Speciālais metamais kauliņš dara visiem zināmu to, kāds mākslinieks uzstāsies un ar vērtēšanas tabulas palīdzību var nolasīt, kurš no metamiem kauliņiem šai pirmajā spēles aplī ir derīgs.PiemērsCirka direktors atrodas parkā un tu esi uzmetis sekojošo:....speciālais metamais kauliņš – AKROBĀTS....Melnais metamais kauliņš 1 punkts....baltais metamais kauliņš 4 punktiŠajā gadījumā tu drīksti ar savu akrobātu tikai par vienu (tik cik punktu uz melnā metamā kauliņa) laukumu uz skaitļu līstes pavirzīties. Punkti uz baltā metamā kauliņa netiek ņemti vērtējumā. Tālāk spēlētāji virzās pulksteņa rādītāja virzienā un dara to pašu. Bet ir jāņem vērā, ka uz viena laukuma drīkst atrasties tikai viens cirka direktors. Sekojošajiem spēlētajiem ir tik ilgi jāvirzās tālāk, līdz viņi būs uz brīva laukuma. Aizņemtie laukumi tiek pieskaitīti.

Izņēmuma gadījumi: Speciālais metamais kauliņš rāda Joker simbolu. Gadījumā, ja spēlētājs neatrodas uz cirka laukuma, šeit ir tad vienmēr atļaut melnais metamais kauliņš, kad spēlētājam visiem dzirdot, skaļā balsī jāpasaka un jāizvēlas, kurš no viņa pieciem māksliniekiem šajā aplī uzstāsies. Lai darītu zināmu punktu skaitu, spēlētājs met atļauto metamo kauliņu otro reizi.

Norāde: izvēloties mākslinieku ir jāņem vērā sekojošas lietas:*kur atrodas viņa mākslinieki uz skaitļu līstes?*ar kuru mākslinieku uz esošā uzstāšanās laukuma varēs iegūt visvairāk punktus?*kādas Likteņa kārtis man ir? Utt.Specmetamkauliņa simboli:....=žonglieris ....=akrobāts....=klauns ....=zvēru dresētājs....=burvis ....=džokersOtrais spēles aplisPamatā uz viena uzstāšanās laukuma drīkst notikt maksimums divas uzstāšanās. Līdz ar to katram spēlētājam ir šādas iespējas:*sniegt otru priekšnesumu un palikt uz vietas*vai nododot vienu kustību kārti, lai pavirzītos tālāk ar iegūto punktu skaituJa spēlētājs izšķiras par otro uzstāšanos uz tā paša laukuma, tad viņam ir jāapgriež sava spēles figūra otrādi - uz galvas. Līdz ar to visi spēlētāji zinās, ka šis uzstāšanās laukums būs brīvs tikai nākamajā spēles aplī.

Ja spēlētājs brauc tālāk pēc otrās uzstāšanās nākamajā spēles aplī, tad viņam sava spēles figūra jāapgriež normālā stāvoklī. Turpmākā spēles gaita noris tāpat kā pirmajā aplī.Likteņlaukumu simbols.....=Likteņlaukums

Ja spēlētājs pēc punktu kārts nodošanas, nonāk uz Likteņa laukuma, tad viņam no sagatavoto Likteņa kāršu kaudzes ir jāpaņem virsējā kārts un jāseko tālākajiem norādījumiem. Ja izvelk kārti ar sarkano rakstu, tad tas nozīmē, ka spēlētājs kļūst redzams visiem, lai vajadzības gadījumā izmantotu to.

Īpatnības: Uz viena un tā paša Likteņa laukuma nedrīkst otru reizi uzkavēties. Spēles laikā drīkst, nododot vienu kustību kārti, ar simbolu Likteņa laukums vienmēr līdz nākamajam brīvajam Likteņa laukumam, un proti, gan uz priekšu, gan atpakaļ.

Spēlētājs, kuram dēļ Likteņa kārts ir jāiet atpakaļ, drīkst šajā spēles aplī nerādīt nekādu priekšnesumu.Tad, kad spēlētājs atgriežas pēc iešanas atpakaļ un atkal no jauna nonāk uz Likteņa laukuma, tad viņam ir jāvelk vēlreiz kāda Likteņa kārts.

Muzikantu izspēlēšana: Tiklīdz kāds mākslinieks ir izspēlējis visus punktus, tātad atrodas uz augstākā laukuma skaitļu līstē, tad var spēlētājs saņemt papildpunktus saviem muzikantiem. Iegūstot trīs papildpunktus no vienas uzstāšanās, spēlētājs saņem savam cirka sastāvam vienu muzikantu, kuru novieto uz virsējās skaitļu līstes maliņas. Pie tam, ir jāatceras, ka vienā spēles aplī var iegūt tikai vienu muzikantu. Arī ja ir saņemti seši papildus punkti, spēlētājs iegūst vienalga tikai vienu muzikantu.

Spēles uzvarētājs ir tas, kurš atbilstoši nodotajām punktu kārtīm, tieši kā tieši pirmais sasniedz mērķi. Vispirms jau visiem cirka māksliniekiem jābūt uz skaitļu līstes augstākā laukuma un pie tam ir jābūt izspēlētiem visiem pieciem cirka muzikantiem. Ja spēlētājs nav izpildījis šos nosacījumus un tomēr ir nonācis mērķī, tad viņam viesizrāde jāpabeidz vienalga līdz galam. Atbilstoši pēdējai nodotajai punktu kārtij – mērķis ir pieskaitīts- iet spēlētājs gar telti ar sarkano bultu tālāk.Ja visi nosacījumi ir izpildīti, tad var arī pirms mērķa braukt atpakaļ. Tādējādi ir iespējams, ar citām punktu kārtīm pa apvedceļiem sasniegt mērķi. Drīkst arī pēc punktu kārts nodošanas palikt uz vietas, lai ar jaunu punktu kārti nonāktu tieši mērķī.

Noteikumu papildinājumi: Katru reizi, kad kāds spēlētājs ir nodevis visas savas kustību kārtis, viņš saņem jaunas.Ja ir izdotas visas kustību kārtis, tad visas tikko atpakaļ atdotās kārtis tiek no jauna samaisītas un uzliktas izdalīšanai.Tāpat tiek visas Likteņa kārtis savāktas un no jauna samaisītas, tiklīdz tiek paņemta pēdējā kārts no kaudzītes. Ar izņēmumu, ka pēdējā izvilktā Likteņa kārts zaudē savu derīgumu.Saīsinājumu drīkst izmantot tikai tad,, ja nokļūst tieši uz tā laukuma kur ir ceļa radītāja stabs. Tas tiek pieskaitīts klāt katrā gadījumā.Šajā punktā drīkst iet arī pa normālo ceļu.

TRIKI Žonglierim: žonglēšana ar 5 degošām lāpām.

Klaunam: jautrais akrobātu numursBurvim: lielais māņu triks

Akrobātam: trapeza vai vingrojumi uz virves

Zvēru dresētājam: numurs ar savvaļas zvēriem

  • Izmēri 37 x 27.5 x 4.8 cm
  • Materiāls koks/kartons

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: