Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VH7929 Spēle "Guļošā skaistule"

19,76 € ar PVN

Pievienot grozam

VH7929

Pieejams: Ir Noliktavā

Aizraujoša spēle 2 līdz 8 spēlētājiem, no 6 gadu vecuma.

Saturs: 8 spēļu figūras, 1 spēles laukums, 2 metamkauliņi (1 kā rezerves), 80 dzelteni (rožu)-kociņi (+10 kā rezerves), 48 (+7) rozā kociņi un 16(+4) sarkani kociņi.

Spēles mērķis: Vispirms jāsasniedz laukums ar aizmigušo princesi, kas atrodas spēles laukuma vidū. Tas, kurš to sasniedz pirmais ir uzvarētājs!

Sagatavošanās: Rožu kociņi, atbilstoši tām krāsām kādās ir rozes, jāsasprauž pa biezo līniju, tādējādi veidojot tā saucamos rožu dzīvžogus. Tā tiek spēļu laukums tā sadalīts, ka laukumi veido vairākus apļus.Metamkauliņš:Ja metamkauliņs rāda · , ··· vai ·····, tad spēlētājs pārlec tikpat daudz laukumus uz priekšu. Ja ir uzkrīt X, tad drīkst spēlētājs jebkuru rozi (kociņu) no kopējā spēļu laukuma izņemt, neatkarīgi no spēļu figūras pozīcijās.Ja ir zīme “bultiņas” ¬®, tad spēlētājs drīkst jebkuru rozes kociņu no kopējā spēļu laukuma, pārbīdīt, neatkarīgi no spēļu figūru pozīcijām.

Vienīgais ierobežojums: Rožu kociņi drīkst tikt iesprausti tikai līdz norobežojošiem citas krāsas rožu kociņiem, bet nekad uz tiem vai aiz tiem.

Spēļu noteikumi:Sākumā katrs spēlētājs noliek savu spēles figūru uz vienu no laukumiem kas atrodas uz spēles laukuma ārējā apļa. Spēle virzās pulksteņa rādītāja virzienā.Viena figūra vienmēr virzās tālāk tieši par tik laukumiem, cik rāda uzmesto punktu skaits uz metamkauliņa. Tas nozīmē, ka uz priekšu un atkal atpakaļ vienas spēles laikā nedrīkst. Ja nav iespējams savu spēles figūru pavirzīt, jo ir par maz brīvu laukumu, t.i. ja ceļš ir nosprostots ar kādu rozes kociņu, tad spēlētājam ir jāapstājas vai jāizlaiž gājiens un viņa figūra paliek turpat stāvot. Rožu kociņus nedrīkst pārlekt. Pie tam viena figūra vienā spēles gājienā drīkst tikai vienu reizi pabīdīta caur rožu dzīvžogu un citu apli, kaut arī ceļš caur vairākiem dzīvžogiem būtu brīvs. Pēc tam ir kārta nākamajam spēlētājam.

Spēles laikā ir pieļaujams, ka vairākas spēļu figūras atrodas uz viena un tā paša laukuma.Lai Jums izdodas jautra un interesanta šī spēle!

  • Izmēri 40 x 33 cm
  • Materiāls koks

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: