Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VH1831 Spēle Bingo

55,11 € ar PVN

Pievienot grozam

VH1831

Pieejams: in-stock

24 kārtis, 75 koka bumbiņas, labs koka statīvs.

Spēles instrukcija:

Katrs spēlētājs no kāršu kaudzītes, kura pirms spēles tikusi sajaukta un ir ar otro pusi uz augšu, paņem vienu kārti. Tas, cik kārtis paņem viens spēlētājs, ir atkarīgs no spēlētāju daudzuma. Katrs spēlētājs uz vienu spēles kārti saņem piecas nelielas plātnītes. Tagad spēle var sākties.

Visas 75 bumbas ir maisītājā. Iepriekš tās tiek labi sajauktas, pagriežot slēdzi uz izeju. Viena bumba pēc otras tiek pārvietotas uz izeju, ieslēdzot pretēju kustības virzienu. Katrai bumbiņai ir savs numurs un burts no vārda B-I-N-G-O. Tās tiek liktas uz galda ar numuriem uz augšu, lai katrs spēlētājs tās var salīdzināt ar savu spēles kārti.

Ja bumbiņas numurs sakrīt ar skaitli, kas ir Jūsu kārtī, uz spēles kārts attiecīgā numura uzlieciet plātnīti. Tiklīdz uz papīra plātnes horizontāli, vertikāli vai pa diognāli ir izveidojusies svītra, ir BINGO.

Spēlētājs, kuram ir BINGO, to pēc iespējas ātrāk paziņo pārējiem spēles dalībniekiem. Par katru BINGO spēlētājs saņem vienu punktu un spēle var sākties no jauna.

  • Izmēri Koks/metāls
  • Materiāls 17x44cm

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: