Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VH7788 Spēle "Jautrie dzīvnieki"

12,73 € ar PVN

Pievienot grozam

VH7788

Pieejams: Ir Noliktavā

Sastāvs: 6 priekšmeti, 1 krāsains spēļu kauliņš, 1 numurēts spēļu kauliņš, 1 spēles galdsSpēle paredzēta no 2-6 spēlētājiem.

Vecuma ierobežojums 3.5 līdz 7 gadu vecumam.

Seši dažādi meža zvēri. Zvēri grib sacensties kurš ir ātrākais. Uzvar, tas, kurš ar savu zvēra kauliņu nokļūst pirmais no laukuma vienas malas līdz otrai.Katrs spēlētājs izvēlas savu dzīvnieka simbola kauliņu un novieto to uz spēļu trases. Vienā līnijā, vienā pusē. Ja spēlē 2 spēlētāji katrs var spēlēt ar 3 dzīvnieka kauliņa simboliem. Ja spēlē 3 spēlētāji var katrs izvēlēties 2 zvēru kauliņus.Katrs veic savu gājienu pulksten rādītāja virzienā. Protams, ka spēli uzsākt vajag jaunākajam.Numura ciparu kauliņš norāda cik laukumus jāpaiet uz priekšu.Krāsainais kauliņš norāda kuram dzīvniekam jāpaiet atpakaļ 1 laukums.Ja nav laukums kur paiet atpakaļ, tas nav jādara.

Uzvarētājs ir, tas, kurš pārkāpj finiša līnijai, tas nozīmē, ka beidzas spēles galds. Uzvar, tas, kurš uzmet 1 numuru pāri laukumam. Tas nozīme ja jums ir palikuši 2 laukumiņi, bet jūs uzmetat 4, jums jāizlaiž gājiens. Ja jums ir palikuši 2 lauciņi un jūs uzmetat 3 tad jūs esat uzvarētājs. Spēlē līdz ir noskaidroti 3 uzvarētāji. Tas, kurš paliek pēdējais tiek nākošajā spēlē to sāk kā pirmais.

  • Izmēri 51 x 14 x 1 cm
  • Materiāls koks
  • Svars 580 g

30 citi produkti tajā pašā kategorijā: