Pirktākie produkti

Grozs  

Nav produktu

Sūtīšana 0,00 €
Kopā 0,00 €

Veikt pirkumu

Jaunumi

VB22701 Spēle "Raganas katls"

28,76 € ar PVN

Pievienot grozam

35,95 € ar PVN

(cena samazināta par 20 %)

VB22701

Pieejams: Ir Noliktavā

Izpārdošana!

Koka attīstoša Beleduc Spēle "Raganas katls", VB22701

 

https://www.youtube.com/watch?v=_5G5PfXYCAs&feature=youtu.be

 

Beleduc inovatīvas izglītīojošās spēles palīdzēt bērniem pilnībā attīstīties. Šādas spēles ir lielisks līdzeklis, lai bērni varētu attīstīt individuālās prasmes sistemātiski. Beleduc spēles ir ļoti izturīga.

"Spēles dalībnieki- speciālisti rūpējas par musšmires punktiņiem, kas pametuši tās krītot krāsas kauliņiem. Spēles uzdevum savākt pirmajam mušmires punktiņus. Spēles Uzvarētājs ir spēlētājs, kurš pirmais savāc 7 mušmires punktiņus. Spēles grūtības pakāpi var gan palielināt gan samazināt.
spēle attīsta: krāsu izziņu, izpratni, koncentrēšanos, trenē atmiņu .

Spēle sastāv no:
spēles kuģa 367x367x2,4
rotējošo riņķveida paplātes
28 koka Amanita -mušmires (katras augstums 30mm)
metamais kauliņs ar krāsām
spēles kaste 378x275x50 mm
paredzēta bērniem: no 4 gadiem
Spēlētāju skaits: 2-4 dalībniekiem

 

 

Vairāk informācijas


Visas Beleduc spēles izstrādā vadošie Eiropas pedagogi un terapeiti, liekot akcentu uz vispusīgu bērna attīstību šādos virzienos:

Spēles gaitā bērni apgūst:
radošumu tās dažādās izpausmes formās (glezniecības, formēšanas, eksperimentu, spēles utt.), bērni iepazīst un izsaprot pasauli ap viņiem. Bērni iegūst pirmo pieredzi un nozīmīgu personīgo patriotismu.

aprēķinu prasmes : Bērni spēlējas ar sev ierastās vides objektu pazīstamām iezīmēm, piemēram, forma, svars, apjoms. līdz ar to apgūst izpratni par atbalsta apjomu un skaitu, iepazinušies ar aprēķinu un ģeometrijas pamatiem saprot jēdzienus laikā un telpā, viņi mācās klasificēt.
Ķermeņa apzināšanās- aizkustinājums un citas jūtas, caur kurām bērni mācās atpazīt un klasificēt virsmu un formas. Apzināta muskuļu darbas iesaiste un mērķa uzdevumiem palīdz attīstīt bērna mehānisko sistēmu. Tas arī veicina viņu ķermeņa attīstību, izpratni par higiēnu un vērtībām.
Valoda- veidojot caur spēli vidi, kas mudina runāt, un nodarbojoties ar pieaugušiem bērni attīsta savu valodu un paplašina savu vārdu krājumu. 
Simboli, burti un skaitļi - dod zināšanas turpmākai attīstībai valodai un domām.
Dabas Zināšanas - dzīves un nedzīvās dabas novērošana, salīdzināšana, stāstījums un izvērtēšana, caur kuru bērni iepazītas ar dabaszinātnēm (bioloģiju, fiziku, ķīmiju, tehnoloģijām). Ar jūtām un jautā "kāpēc" jautājumi bērni iepazītos ar tiem supačia vidi.
Sociālie kontakti - Sociālās saites ir pavisam nozīmīgs mācību process. Bērni mācās par sabiedrībā eksistējošām uzvedības normām un noteikumiem, mācās apzināt sevi kā indivīdu, mācās komunicēt ar citiem, un iemācīties pārvaldīt dažādas savas emocijas.
ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar ISO
EK atbilstības sertifikāts

9 citi produkti tajā pašā kategorijā: